Kaynaklı İmalat

Kaynaklı imalat nedir?

Kaynaklı imalat, metal üretiminde çok önemli rol oynayan bir üretim yöntemidir. Basit konstrüksiyonlardan tutun da riskli konstrüksiyonlara, merdivenler, binalar, çelik yapılar, vinçler, köprüler, boru hatları, basınçlı kaplar, taşıma ve kaldırma ekipmanları gibi konstrüksiyonların imalatının önemli bir kısmını oluşturur. Bu sistemlerde kaynaklı imalat kalitesi çok kritik ve önemli bir unsurdur.

Firmamızın bünyesinde yapılabilen kaynak çeşitleri; TIG kaynağı, MIG kaynağı, gaz altı kaynağı ve elektrot kaynağıdır. Tüm personelimiz alanlarında uzmanlaşmış ve tüm mesleki sertifikalara sahiptir. Tüm projeleriniz hassas, özenli ve hızlı bir şekilde hayata geçirilmektedir. Özellikle demir, alüminyum ve paslanmaz çelik gibi metallerin kaynaklı imalatlarını yapmaktayız. Bunların dışında punta kaynağı ve saplama kaynağı işleri de firmamız bünyesinde yapılabilmektedir. Tüm kaynak işleri tutucu ve kalıp kullanılarak hassas ve özenli yapılmaktadır.

Projelerinize uygun çeşitli parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller, montaj ekiplerimiz ile  büyük bir titizlikle birleştirilmektedir. Talep etmeniz dahilinde kaynak imalatını yaptığımız tüm projelerinizde renk kodu ile uzman ekiplerimizce boya işlemleri de yapılabilmektedir. Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetlerde özellikle kaynaklı imalat işlerinde firmamız kendisini sürekli kendisini geliştirmeyi kendine hedef olarak belirlemiştir. Sürekli olarak makine ve ekipman ürünlerini yenileyerek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm kaynaklı imalat işlerinde projelerinize eksiksiz olarak destek olabilmekteyiz.

Öncelikle  kaynaklı imalat yaptırmayı düşündüğünüz firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız. Alacağınız ürün ve hizmetleri tedarik konusunda sıkıntı çekip çekmeyeceğinizi belirleyiniz, siparişlerinizi ve projelerinizi  belirlenen sürelerde teslim etmeyi taahhüt eden firmalarla çalışmayı ve en önemlisi sattığı ürünün kaliteli olup olmadığına bakınız sadece uygun fiyatlı olsun diye sertifikaya sahip olmayan ürünleri satan ve  mesleki yeterliliğe sahip olmayan personele iş yaptıran firmalarla çalışarak işlerinizi ve projelerinizi riske atmayın ve sizi yarı yolda bırakmayacak firmalarla çalışın.
Biz Özgü Paslanma firması olarak uzun yıllar sektörün içerisinde olma ve birçok memnun müşteriye sahip olma avantajıyla müşterilerimize sadece ürün ve hizmet satmak için değil onların doğru yerde doğru ürünü ve kaliteli ürünü kullanmaları için gerekli tüm tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Amacımız sadece ürün ve hizmet satmak değil müşterilerimizin doğru alanda, doğru işte alacakları ürünü kullanmalarıdır.

Kaynaklı imalat çeşitleri

    • MAG Kaynağı ile 1 mm’den 10 mm’ye kadar DKP ve Paslanmaz malzemeler
    • MIG Kaynağı ile 1 mm’den 10 mm’ye kadar Alüminyum malzemeler
    • TIG Kaynağı ile 1 mm’den 6 mm’ye kadar DKP, Paslanmaz ve Alüminyum malzemeler