Kesim Büküm

Kesim Büküm

Firmamız tarafından kesim büküm işlemleri yapılmaktadır. Kesim büküm; çok farklı boyutlardaki malzemelerin insan gücü ile şekillendirilmesi çok zor ve mümkün  olmayan durumlarda levha ve sacların şekillendirmesi işlemleri abkant büküm cnc büküm tezgahları ile yapılabilmektedir. Malzemelerin milimetrik hesaplarla ve istenilen açılarda bükülmesi bu tezgahlarda çok kolay bir şekilde yapılmaktadır.

CNC abkant büküm özellikleri şu şekildedir; programlanabilir olması ve çok eksenli kontrol sağlanması, silindir eksenleri, arka dayama eksenleri, alt tabla ile bombeleme ekseni, kalıp bilgileri ve program bilgileri için hafıza, çok sayıda ürünün büküm tekrarı.

Özgü Paslanmaz olarak tüm kesim büküm, cnc abkant büküm işlemleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Zamanında ürün teslimatı ilkesi ile iş yoğunluğuna göre müşterilerimizin tüm taleplerine aynı gün cevap vermeye tüm gayretimizle çalışıyoruz. Güvenilir bir metal ve hizmet tedarikçisi ile çalışmak istiyorsanız sizde tüm paslanmaz çelik  ve hizmet çeşitlerimizi öğrenmek ve hizmetlerimizden yararlanmak için hemen 0216 621 55 41 telefonumuzu arayabilir veya info@ozgupaslanmaz.com adresimize bilgilerinizi ve isteklerinizi yazarak size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Tüm hizmet alanlarımız görmek için tıklayın.

Kesim Büküm Fiyatları

Kesim büküm, CNC abkant büküm fiyatları kullanacağınız ürün türüne ve boyutlarına göre değişmektedir, fiyatları doğru, uygun alabilmek güvenilir ve hızlı  temin edebilmek için 0216 621 55 41 numaralı hattımızdan bizleri arayabilir hizmet alacağınız alanı ve ürünü belirterek detaylı bilgiler verdikten sonra fiyatlara ulaşabilirsiniz. Sadece ürün almak için değil kafanızdaki tüm soruları cevaplandırmak için bizlere iletişime geçebilirsiniz.

CNC kesim büküm avantajları

  • Programlanabilir olması
  • İstenilen mm boyutlarında büküm yapılabilmesi
  • Yanlış büküm hatalarının en aza indirilmesi
  • Zaman ve maliyet
  • Tekrarlı işlerde seri büküm işlemleri