Plazma Kesim

Plazma Kesim

Plazma kesim, dar bir ağız uçtan çıkan yüksek hızlı iyonize gaz elektrik akımını kesme başlığından malzemeye iletir malzemeyi ısıtarak erimesini sağlar yüksek hıza sahip iyonize gazı malzemeyi üfleyerek uzaklaştırır ve bu sayede kesim gerçekleşmiş olur. Alaşımsız çeliklerde daha hızlı ve daha kalın yüzeylerde kesim işlemleri yapılabilir. Bu kesim yöntyemi 25mm nin altında çelik ve demir dışı malzemelerin kesilmesi için ideal bir yöntemdir.

Özellikle hasır şeklindeki metallerin oksi-asetilenle kesilmesi neredeyse imkansız olan bazı özel uygulamalarda plazma kesim yöntemi mükemmel sonuçlar verir. Mekanik yöntemlerle kıyaslanıldığında plazma kesim yöntemi daha hızlıdır. Ayrıca düz olmayan kesim işlemleri de bu yöntemin kullanılmasıyla kolaylıkla yapılabilir.

Özgü Paslanmaz olarak tüm plazma kesim işlemleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Zamanında ürün teslimatı ilkesi ile iş yoğunluğuna göre müşterilerimizin tüm taleplerine aynı gün cevap vermeye tüm gayretimizle çalışıyoruz. Güvenilir bir metal ve hizmet tedarikçisi ile çalışmak istiyorsanız sizde tüm paslanmaz çelik  ve hizmet çeşitlerimizi öğrenmek ve hizmetlerimizden yararlanmak için hemen 0216 621 55 41 telefonumuzu arayabilir veya info@ozgupaslanmaz.com adresimize bilgilerinizi ve isteklerinizi yazarak size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Tüm hizmet alanlarımız görmek için tıklayın.

Plazma Kesim Fiyatları

Plazma kesim fiyatları kullanacağınız ürün türüne ve boyutlarına göre değişmektedir, fiyatları doğru, uygun alabilmek güvenilir ve hızlı  temin edebilmek için 0216 621 55 41 numaralı hattımızdan bizleri arayabilir hizmet alacağınız alanı ve ürünü belirterek detaylı bilgiler verdikten sonra fiyatlara ulaşabilirsiniz. Sadece ürün almak için değil kafanızdaki tüm soruları cevaplandırmak için bizlere iletişime geçebilirsiniz.

Plazma Kesim Avantajları

  • Geniş kesim alanı, tüm metal sac kesebilir.
  • Kesme hızı, yüksek verimlilik, 10m / dak veya daha fazla kesme hızı.
  • Kesme doğruluğu, alev kesmeden daha yüksek, deformasyon olmadan sualtı kesimi, ince plazma kesimi daha doğrudur.
  • İşletme maliyetlerini büyük oranda düşürür..