Talaşlı İmalat

Talaşlı İmalat

Talaşlı imalat, bilgisayarda tasarlamış olduğumuz bir işin belirli standartlara uygun olarak çizilmiş teknik çizimi baz alınarak parça üzerinden farklı şekil ve büyüklüklerde talaş kaldırma yöntemi ile istenilen  şekli verme işlemine denir. Şekil verme işlemi uygun tezgah ve takım uçları ile yapılmalıdır. Talaşlı imalat üretim şeklinin farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Başlıca talaşlı imalat yöntemleri şu şekildedir, talaş kaldırılarak şekil verilen üretim yöntemi olan bu üretim şeklinde; tornalama, frezeleme, planyalama, vargelleme, taşlama, honlama işlemleri talaş kaldırarak yapılan işlemler grubundadır.

Özgü Paslanmaz olarak tüm talaşlı imalat işlemleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Zamanında ürün teslimatı ilkesi ile iş yoğunluğuna göre müşterilerimizin tüm taleplerine aynı gün cevap vermeye tüm gayretimizle çalışıyoruz. Güvenilir bir metal ve hizmet tedarikçisi ile çalışmak istiyorsanız sizde tüm paslanmaz çelik  ve hizmet çeşitlerimizi öğrenmek ve hizmetlerimizden yararlanmak için hemen 0216 621 55 41 telefonumuzu arayabilir veya info@ozgupaslanmaz.com adresimize bilgilerinizi ve isteklerinizi yazarak size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Tüm hizmet alanlarımız görmek için tıklayın.

Talaşlı İmalat Fiyatları

Talaşlı İmalat fiyatları kullanacağınız ürün türüne ve boyutlarına göre değişmektedir, fiyatları doğru, uygun alabilmek güvenilir ve hızlı  temin edebilmek için 0216 621 55 41 numaralı hattımızdan bizleri arayabilir hizmet alacağınız alanı ve ürünü belirterek detaylı bilgiler verdikten sonra fiyatlara ulaşabilirsiniz. Sadece ürün almak için değil kafanızdaki tüm soruları cevaplandırmak için bizlere iletişime geçebilirsiniz.

Talaşlı imalata etki eden faktörler

  • Kesici takım ömrü
  • Kesme hızı
  • Talaş derinliği
  • Kesme açıları
  • Titreşim
  • Soğutma sıvısı
  • Kesici uç radüsü